Teknoloji

Zula Hesap Giriş – Zula Kaydol

Zula Hesap Giriş – Zula Kaydol / Piyasaya 2016 yılında sunulan Zula, MadByte Games tarafından geliştirilmiştir. Dağıtımı ise Lokum Games tarafından yapılmıştır. Oynamak için Zula Kaydo gerekmektedir.

Ardından kullanıcılar, hesaplarına girerek istediği gibi oynayabilmektedir. İndirmek için doğrudan kendi sitesi kullanılır. Kurulum yapıldıktan sonra Zula hesap giriş yapılarak, herhangi bir oyun modu ve türü seçilebilir.

Diğer online oyunlarda olduğu gibi oyun içi mağaza, burada da aktiftir. Kullanıcılar, Zula e-pin alarak kolay ve hızlı yönden item, ekipman gibi malzemeleri edinebilmektedir.

Oyun, kullanıcılara birçok fırsat sunmaktadır. Örneğin dönem dönem kampanyalara eklenen Zula Pepsi oyunculara pratik şekilde altın sağlamaktadır. Böylece Zula kaydol yapan kullanıcılar, daha eğlenceli vakit geçirebilmektedir.

Zula E-spor seçeneğinin de uygun olması, birçok kullanıcı arasında onu popüler yapmaktadır.

Zula Kaydol (Bu Başlık Altında Ve Diğer Başlıklarda Mutlaka Zula Kaydo (L Olmadan) Kelimesini Geçirelim.)

Zula kaydol, kendi sitesinden yapılmaktadır. Bunun için öncelikle ana sitesine girmeniz gereklidir. Eğer https://hesap.zulaoyun.com/sayfalar/lp_elenavezeynepv3 linkine tıklarsanız, hızlı biçimde kayıt olma ekranını açabilirsiniz.

Buradan görüleceği üzere Zula Kaydo, kullanıcı adı ve şifreyi zorunlu istemektedir. Bunları yazıp, kullanıcı sözleşmesini kabul ettikten sonra “hesabımı oluştur” butonu hızlıca kaydolmanızı sağlar.

Oyuncuların kaydolmadan önce kullanıcı sözleşmesini ve davranış kurallarını okuması tavsiye edilmektedir.

Zula Giriş

Bu oyunu oynamak isteyenler, öncelikle Zula kaydo yapmalıdır. Eğer yukarıda anlattığımız işlemleri takip ederseniz, hemen üye olmanız mümkündür.

Eğer hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, https://hesap.zulaoyun.com/sayfalar/lp_elenavezeynepv3 linkini ziyaret etmeniz gerekir. Açtıktan sonra ekranda gördüğünüz “giriş yap” bölümüne girmeniz gerekmektedir. Ardından kullanıcı adı ve şifre bilgileri girilmektedir.

Zula oyna için oyunu indirmek gereklidir. Site, ana ekranın sağ üst köşesinde link halinde bunu belirtmektedir. Oyun indirilip, kurulduktan sonra güncelleme varsa yapılmalıdır. Ardından oyun ana ekranında veya iç bölümde, sizden kullanıcı adı bilgisi istenecektir.

Zula giriş ekranında talep edilen bilgiler, platforma kaydolurken belirlediğiniz isim ve şifredir. Bunları yazdıktan sonra, dilediğiniz gibi oynamanız mümkündür.

Zula Oyun

Zula oyun, minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine sahiptir. Bunlardan en düşükler şöyledir;

 1. İşletim Sistemi: Windows 7 – 8 – 10 32 Bitlik
 2. İşlemci: Dual Core CPU 2,4 GHz
 3. RAM Bellek: 2 GB
 4. Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 M320 Graphics
 5. Sabit Disk: 4 GB İndirme, 5 GB Saklama

Ancak tavsiye edilen, Zula oyna için bilgisayarınızı önerilen özelliklere yükseltmektir. Zira düşük özellikler grafik düşüklüğü ve donmalara neden olacağı için, zevk almanızı da önleyecektir;

 1. İşletim Sistemi: Windows 7 – 8 – 10 64 Bitlik
 2. İşlemci: Dual Core CPU 3,0 GHz
 3. RAM Bellek: 4 GB
 4. Ekran Kartı: Intel HD 520 / Radeon 7 M260
 5. Sabit Disk: 4 GB İndirme, 6 GB Saklama

Görüldüğü üzere Zula kaydo ardından oynanabilecek oyun, oyuncuların dostu olan özeliklere sahiptir. Oyun, mod ve harita bakımından da farklı seçeneklere sahiptir.

Zula Oyna

Zula oyna yapmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz haritalardan bazıları şöyledir;

 • Üsküdar Sokakları
 • Düğün Salonu
 • Metro İstasyonu
 • Otopark
 • Kuzey Irak
 • Hangar
 • İnşaat
 • Safranbolu
 • Kıbrıs Açıkları
 • Gaziantep Mülteci Kampı
 • Paris
 • Persepolis
 • Tahran
 • Gemi

Oyunda tercih edebileceğiniz çok sayıda harita vardır. Zula oyna için uygun modlar da şöyledir;

 1. Hızlı Lobi TDM
 2. Eğlence
 3. Battle Royale
 4. Patron Avı
 5. Rekabet
 6. Koruma
 7. Eleme
 8. Herkes Tek
 9. Aranıyor
 10. Sancak Savaşı
 11. Sabotaj
 12. Ölüç Maçı

Peki, Zula şifremi unuttum durumunda ne yapılmalı? Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız, şifre sıfırlama ile yeni şifre alabilirsiniz.

Zula Şifremi Unuttum

Zula şifremi unuttum durumunda, ana sayfa üzerinden parola sıfırlama yapılabilir. Bunun için öncelikle  https://hesap.zulaoyun.com/sayfalar/lp_elenavezeynepv3 linkine gitmeniz gerekir. Ardından kullanıcı adının girildiği metin kutusunun üstünde, giriş yap görülecektir. Buraya tıklarsanız, “giriş yap” butonun altında “kullanıcı adımı / şifremi unuttum” yazan bir link vardır.

Zula şifremi unuttum linkine tıkladıktan sonra, Yönlendirildiğiniz sayfada şifremi unuttum bölümü seçilmelidir. Ardından size,

 1. Kullanıcı adı ile bul,
 2. E-Posta ile bul,
 3. SMS ile bul,

Seçenekleri sunulacaktır. Bunlardan herhangi birini kullanarak, işlem yapmanız gerekir. Sonrasında ise yeni bir şifre belirlemesi yapılmaktadır.

Zula E-Spor Giriş

Zula E-spor, birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Eğer canlı maçları seyretmek ve profesyonel oyunculardan bilgiler almak istiyorsanız, https://espor.zulaoyun.com/ linkine gitmek yeterlidir.

Zula E-spor ekranında, güncel maçların hepsini canlı şekilde seyretmek mümkündür.

Zula KULLANICI ADI Nasıl Değiştirilir

Zula kaydo ardından kullanıcı adı belirlenmektedir. Ancak sonradan birçok kullanıcı, isim değişikliği istemektedir.

Peki, Zula KULLANICI ADI nasıl değiştirilir? Kullanıcı isimleri, aylık periyotlar şeklinde değiştirilebilmektedir. Bu bilgi, Zula resmi sitesi üzerinden, giriş yaptıktan sonra temel bilgiler bölünden değişmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı